Crystal Diamond crop® kāpnes

Piešķiriet īpašu akcentu jūsu interjeram ar atbilstoši izvēlētām kāpnēm!  Technistone kvarca virsmas ir ideāli piemērotas kāpņu darināšanai.

Viegla detaļu izveide

Technistone ražotās loksnes ir līdz pat 3 metriem garas, kas ļauj darināt lielformāta kāpnes un kāpņu apdares. Ir pierādījies, ka daudz vieglāk manipulēt ar vienu lielu materiāla gabalu, nekā ar daudziem mazākiem gabaliem.

Augsta nestspēja

Kāpnes var iedalīt 2 pamatgrupās: no kvarca loksnēm darinātās un uz betona bāzes veidotās. Galvenā kvarca lokšņu kāpņu iezīme ir 360° redzamība. Šādām kāpnēm Technistone parasti piedāvā loksnes 3 cm biezumā. 2 loksnes tiek sastiprinātas kopā. Tas nodrošina to, ka pa kāpnēm var droši nest pat smagas mēbeles. No betona darinātās kāpnes var, saskaņā ar dizainu, apšūt ar loksnēm 1,2; 2 un 3 cm biezumā.

Viegla kopšana

Pateicoties detaļu izmēriem, tik samazināts savienojuma vietu skaits, tā mazinot iespēju aizķerties netīrumiem. Jo mazāk savienojumu, jo vieglāka kopšana. Turklāt iespējams izgatavot kāpņu sānu līstes tieši tādā pašā krāsā, kā kāpnes. Tā var pasargāt sienas, novēršot iespēju, ka nejauši tiek noberzta sienas krāsa.

Starlight rubyUnikāls dizains

Technistone piedāvā neizsmeļamas dizaina variāciju iespējas! Iespējams izvēlēties vairāk nekā 50 krāsu variācijas, no kurām var izveidot individuālas krāsu kombinācijas. Pakāpiena horizontālā detaļa var tikt darināta no cita toņa materiāla, nekā vertikālā detaļa, arī kāpņu laukums vai kāpņu pamats var tikt darināts no atšķirīga toņa.

Izgriezumi gaismas ķermeņiem, ko var iestrādāt margu daļā, jebkuram interjeram piešķirs īpašu eleganci. Ja kāpnes ieskauj logi, izsmalcinātu iespaidu var panākt, izgatavojot palodzes no tāda paša materiāla.

Ja kāpnēm ir vairāk nekā divi pakāpieni un kāpnes izgatavotas no vienādas krāsas loksnēm, ir jāievēro likuma prasība iezīmēt  pirmo un pēdējo pakāpienu. Technistone rada iespēju radīt gaumīgas iezīmes, izmantojot šim nolūkam loksnes citā tonī.

Neslīdoša virsma

Kāpnēm vispiemērotākais apdares veids ir virsmas slīpēšana. Slīpēta virsma  atbilst standartam DIN 51130 - grīdas R10 līmenī. Ja tiek izmantota pulēta virsma, ļoti ieteicams lietot pretslīdes joslas, kuras regulāri jāatjauno.