Progresīvs Eiropas kvarca virsmu ražotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi

budova retusTechnistone, kura galvenā mītne atrodas Eiropas sirdī, ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadus ilgu kvarca virsmu ražošanas pieredzi. 1991. gada beigās Čehijas eksperti un speciālisti sadarbībā ar itāļu kolēģiem no Breton Spa sāka veidot vairāk nekā 20 000 kvadrātmetru lielo ražotni Hradec Kralovē, izmantojot itāļu oriģinālo tehnoloģiju (Bretonstone technology). Uzņēmuma darbības pirmsākumos tika izveidoti un piedāvāti piedāvāti izstrādājumi no sērijas Starlight (skat. krāsu spektru), kas ieguva pasaules mēroga atzinību un plašu popularitāti. Līdz pat mūsdienām šī sērija kalpo kā kvarca virsmu etalons.AStA1997. gadā Bohemiastone tika pārveidots par akciju sabiedrību Technistone, Inc. kas mūsdienās ir pazīstams kā viens no modernākajiem Eiropas ražošanas uzņēmumiem. Gadu gaitā ir radīts ne viens vien jauns un moderns Technistonu virsmu variants, piemēram, Crystal Quartz White, Taurus Brown Pearl, Venetian Day u.c. Uzņēmums 2005. gadā ievērojami palielināja ražošanas jaudu, uzstādot papildu ražošanas līnijas. Kopš tā laika Technistone spēj saražot 55 000 kvadrātmetrus mēnesī. Sekojot jaunākajām tendencēm iekštelpu un ārtelpu dizainā, ir izstrādājis arvien jaunas kolekcijas, piemēram, Harmonisko kolekciju, kam raksturīga smalka struktūra un zemes krāsas.

Technistone ir aktīvs biedrs tādās organizācijās kā  A.St.A Europe (Eiropas kompozītakmens ražotāju asociācija) un aktīvi piedalās ar kvarca virsmām saistīto drošības un ražošanas standartu izstrādē.

Technistone vislielāko uzmanību pievērš klientu vajadzību apmierināšanai. Kvalitātes kontroles standarti tiek stingri ievēroti visā ražošanas gaitā, sākot ar izejmateriāliem un beidzot ar gala produktu nosūtīšanu. Viens no galvenajiem Technistone konkurētspējas stūrakmeņiem ir izsmalcināta sistēma krāsu toņu objektīviem mērījumiem. Ieguldījums augstas kvalitātes produktu izstrādē un atbalstā regulāri tiek novērtēts ar ISO 9001 sertifikātu, ko izsniedz prestižais TÜV Vācijā.

Izplatība visā pasaulē
Technistone apjomīgā pieredze augstas kvalitātes un dizaina produktu ražošanā ir izveidojusi stabilu pamatu plašajam produkcijas izplatīšanas tīklam. Technistone veiksmīgi eksportē kvarca virsmas uz vairāk nekā 70 valstīm 5 kontinentos.

Mapa Rev